نتیجه و فیلم کامل مسابقه وزنه‌برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو

ساخت وبلاگ
چکیده : نتیجه و فیلم کامل مسابقه وزنه‌برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو: محمدرضا براری وزنه بردار دست... با عنوان : نتیجه و فیلم کامل مسابقه وزنه‌برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو بخوانید :

نتیجه و فیلم کامل مسابقه وزنه‌برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو:

محمدرضا براری وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم ایران در آخرین رقابت روز روی تخته رفت و در پایان عنوان ششمی المپیک را با مهار مجموع 406 کیلوگرم به دست آورد. او در حرکت یک ضرب وزنه 186 کیلوگرم را بالای سر برد و 220 کیلوگرم در دوضرب رکورد او بود تا در نهایت نتواند به مدال دست پیدا کند.

 حرکات یک ضرب محمدرضا براری در المپیک ریو > دانلود فیلم

حرکات دو ضرب محمدرضا براری در المپیک ریو  > دانلود فیلم

عدم نتیجه گیری محمدرضا براری ( مصاحبه بعد از مسابقه) در المپیک 2016 > دانلود فیلم

او که در یک ضرب نمایش فوق العاده ای نداشت شروع امیدوارکننده ای در دو ضرب از خود نشان داد و تماشاگران این رقابت را به مدال ایران امیدوار کرده بود. اما اتفاقی غیرمنتظره او را از تلاش برای درخواست 230 کیلوگرمی اش دور کرد. براری به ناچار پشت وزنه 231 کیلوگرمی ایستاد و نتوانست آن را بالای سر ببرد که در صورت اتفاق ثبت این رکورد او شاید می توانست مدال برنز را هم کسب کند که در نهایت این طور نشد و محمدرضا براری در پایان شب نهم، عنوان ششمی المپیک ریو در دسته 105 کیلوگرم را به خودش اختصاص داد.

منبع:ورزش سه/

B T Kنتیجه فیلم فاطما گل,نتیجه فیلم حریم سلطان,نتیجه فیلم آوای باران,نتیجه فیلم برگ ریزان,نتیجه فیلم ستایش,نتیجه فیلم روزی روزگاری,نتیجه فیلم شمیم عشق,نتیجه فیلم کوزی گونی,نتیجه فیلم کارادایی,نتیجه فیلم قبول میکنم,...
ما را در سایت B T K دنبال می کنید

نویسنده : استخدام کار بازدید : 111 تاريخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 ساعت: 17:34